Stół Kant

Nowy produkt

Dzięki połączeniu drewnianego białego stelażu z jasnym kolorem blatu, stół Kant, staje się uniwersalnym meblem pasującym do wnętrz urządzonych w każdym stylu. W zależności od dobranych krzeseł oraz innych dodatków może odnaleźć się zarówno we wnętrzach minimalistycznych, modern classic czy też skandynawskich.

Więcej szczegółów

20 Przedmioty

Produkt na zamówienie

1 800,00 zł brutto

601 474 153

Więcej informacji

Atuty stołu Kant

  • Blat stołu wykonany jest z naturalnej okleiny dębowej. Blat jest obłogowany, dzięki czemu warstwa okleiny ma największą grubość dostępną na rynku, przez co blat jest bardzo odporny na uszkodzenia.
  • Brzeg blatu wykonany jest z doklejanej (metodą krepowania) litej deski dębowej o grubości 6 cm. Kant stołu jest ostry.
  • Blat barwiony jest bejcą (kolor 2201) oraz pokryty bezbarwnym lakierem poliuretanowym, co zapewnia połysk oraz zabezpiecza blat przed  czynnikami zewnętrznymi np. domowymi detergentami, plamom po napojach. Blat jest gładki w dotyku.
  • Stelaż wykonany jest z litego drewna oraz barwiony białym lakierem poliuretanowym o wysokiej twardości, zabezpieczający przed uszkodzeniami oraz nadający gładką, białą, nieprzeźroczystą powierzchnię.
  • Wygodę w rozkładaniu stołu zapewnia prowadnica standardowa oraz wkłady wewnętrzne (chowane pod blatem). Długość stołu jest regulowana w zakresie 160 do 220 cm.
  • Dzięki prostemu kształtowi brzegu oraz kantu stół doskonale prezentuje się w kuchni, jadalni i salonie urządzonych w niemal każdym stylu- minimalistycznym, skandynawskim, nowoczesnym, modern classic.
  • Solidnie wykonany, polski produkt.

DOSTĘPNE MODYFIKACJE STOŁU KANT:

Blat może mieć ciemniejsze lub jaśniejsze wybarwienie. Nogi mogą być w kolorze blatu. Stół może mieć zupełnie inny kolor z naszych wzorników:

Tkaniny - zdjęcia tkanin oraz drewna dostępne są w zakładce "wzorniki"

WZORNIKI

Grubość doklejanej deski dębowej do wyboru 4 cm, 6 cm lub 8 cm.

Stół może mieć dowolny wymiar.

Blat stołu może być szczotkowany + 200 zł.

-> Szczotkowanie powoduje, że struktura drewna jest bardziej uwidoczniona oraz bardziej wyczuwalna w dotyku. 

W CELU WPROWADZENIA MODYFIKACJI DO ZAMÓWIENIA ORAZ  POZNANIA WYCENY ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS.

Dostawa, wniesienie, czas realizacji

bezpieczna.jpg

Bezpieczne płatności

gwarancja 100% bezpieczeństwa zakupów

czytaj więcej >

Dostawa 

dostawa na terenie całego kraju

czytaj więcej >

Wnoszenie mebli

pomoc przy wnoszeniu mebli za opłatą

czytaj więcej >

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: