Informacja

Nowe produkty

Promocje

Sofy do pokoju nastolatka

Coraz częściej w pokoju nastolatka, oprócz łóżka, znajduje się również sofa. Jest to bardzo wygodne, jeśli nastolatek często zaprasza przyjaciół. Mogą wtedy wygodnie zasiąść na sofie młodzieżowej przy stoliku kawowym. Sofa w pokoju nastolatka powinna być wykonana z tkanin odpornych na zabrudzenia i niechłonących wody. Sofy młodzieżowe na zamówie...

Coraz częściej w pokoju nastolatka, oprócz łóżka, znajduje się również sofa. Jest to bardzo wygodne, jeśli nastolatek często zaprasza przyjaciół. Mogą wtedy wygodnie zasiąść na sofie młodzieżowej przy stoliku kawowym. Sofa w pokoju nastolatka powinna być wykonana z tkanin odpornych na zabrudzenia i niechłonących wody. Sofy młodzieżowe na zamówienie możemy wykonać w różnych tkaninach, również we wskazanych przez klienta- spoza naszych wzorników.

Więcej

Sofy do pokoju nastolatka Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
 • 1 200,00 zł Produkt na zamówienie

  Sofa skandynawska Bergamo charakteryzuje się ergonomicznym, odchylonym oparciem i nowoczesnym designem. Sofa posiada wygodne podłokietniki oraz niskie oparcie ozdobione małymi guzikami. Sofa Belliani sprawdzi się w nowoczesnym, minimalistycznym wnętrzu. Wykonywana jest pod zamówienie, przez co możesz dobrać tkaninę idealnie do innych mebli z Twojego domu!

  1 200,00 zł
  Produkt na zamówienie
 • 1 376,00 zł 1 436,00 zł Produkt na zamówienie

  Sofa skandynawska Bergamo charakteryzuje się ergonomicznym, odchylonym oparciem i nowoczesnym designem. Sofa posiada wygodne podłokietniki oraz niskie oparcie ozdobione małymi guzikami. Sofa Belliani sprawdzi się w nowoczesnym, minimalistycznym wnętrzu. Wykonywana jest pod zamówienie, przez co możesz dobrać tkaninę idealnie do innych mebli z Twojego domu!

  1 376,00 zł 1 436,00 zł
  Obniżka!
  Produkt na zamówienie
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów