Zakupy i zwroty

I . Zamówienia

1. Zamówienia realizowane są od 14 do 35 dni roboczych. Meble na zamówienie (pod próbkę klienta, w dowolnym wymiarze) mogą mieć dłuższy termin realizacji (do 6-8 tyg).
2. Zamówienia mogą być składane poprzez sklep internetowy, e-mail oraz telefonicznie.

   

II .TRANSPORT

1. Ogólne zasady

Krzesła, stoły, meble twarde (np. komody), meble złożone, wożone w całości oraz meble w zestawach realizujemy własnym transportem.

Meble w paczkach (do samodzielnego montażu)  dostarczamy kurierem. Cena uzależniona jest od wagi paczki oraz ilości paczek.

Koszt transportu widnieje przy składaniu zamówienia zamówienia.

Dostawa od poniedziałku do soboty od 6:00 do 23:00. Podawany czas dostawy przez obsługę klienta jest czasem orientacyjnym. Godziny dostawy mogą ulec zmianie ze względu na warunki atmosferyczne, warunki na drodze lub z innych, niezależnych od nas przyczyn. Informacje o dostawie podajemy telefonicznie na 1-2 dni przed dostawą.

III . Informację techniczne  

1. W podanych wymiarach stołów i krzeseł obowiązuje do 5 cm tolerancji.

2. Meble drewniane: drewno jest materiałem naturalnym, a produkty z niego wykonane cechuje niejednolitość. Dzięki temu każdy mebel jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Struktura drewna jest zawsze zróżnicowana, z tego względu różnice w kolorze i ukształtowaniu słojów, jak również przebarwienia na elementach masywnych są cechami typowymi dla drewna i nie stanowią podstawy do reklamacji. Zgodność słojów na złożonym blacie stołu uniemożliwia dostosowanie słojów na wkładkach po rozłożeniu stołu i nie stanowi podstawy do reklamacji.

Drewno to materiał naturalny, posiadający własną unikalną strukturę, dzięki czemu każdy wykonany przez nas mebel posiada indywidualny i niepowtarzalny charakter, jego naturalne cechy powodują możliwość powstania różnic kolorystycznych w poszczególnych elementach mebla. Stosowanie różnych technologii barwienia przy produkcji mebli może powodować różnicę wyeksponowania naturalnej struktury drewna nie stanowiących podstaw do reklamacji.


4. Wszystkie produkty (krzesła, stoły) mogą być lakierowane w miarę możliwości wg. próbek Klienta, dopuszcza się niewielkie różnice w odcieniu, w szczególności przy laminatach.

5. Kolory mebli oraz materiałów obiciowych prezentowanych w katalogu mogą nieznacznie różnić się od kolorów w rzeczywistości.

6. Producent nie ponosi odpowiedzialności za spory wynikające z niezapoznaniem się z informacją techniczną.

7. Prosimy pamiętać, że wzorniki tkanin i kolorów są wyłącznie materiałem poglądowym i nie stanową podstawy do reklamacji.

IV . WNOSZENIE MEBLI

Towar dostarczamy pod dom.

Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo oraz prawo pracy, kierowców nie mają oni obowiązku wnosić mebli.
Oferujemy pomoc przy wnoszeniu mebli po uprzednim ustaleniu podczas zamawiania - odpłatnie.


V . Płatności

W przypadku mebli robionych na wymiar bądź o nietypowym kolorze pobieramy zaliczkę w wysokości 40 %.

Płatności dokonuje się przy odbiorze mebli u kierowcy.
Możliwa jest również płatność z góry przelewem widniejącym w zakładce KONTAKT.
Czas oczekiwania na realizację zamówienia jest opisany w treści opisu każdego przedmiotu.  Z przyczyn od nas niezależnych, braku mebli na magazynie czas realizacji może ulec wydłużeniu.  O dostawie będzie informować najmniej dzień wcześniej, poprzez wiadomość sms lub telefonicznie.

Gwarancja na meble wynosi 24 miesiące.