Poznaj SOLID FURNTIURE!

Nasza historia

Jesteśmy na rynku od 1996 roku. Zaczynaliśmy jako producent wysokiej jakości drewnianych krzeseł do kuchni i jadalni. Stopniowo poszerzaliśmy ofertę i wzbogacaliśmy ją o meble innych, popularnych producentów.

Przez długi czas prowadziliśmy sprzedaż stacjonarną. W 2017 roku otworzyliśmy nasz sklep internetowy, który prowadzimy i rozwijamy z wielką przyjemnością do dziś.

Dobór mebli do oferty SOLID FURNITURE nie jest przypadkowy - kierujemy się użytecznością, trwałością oraz ponadczasowym designem.

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

1. Jesteśmy pasjonatami i kochamy to co robimy!

Jesteśmy niezależną firmą z tradycyjnymi wartościami. Daleko nam od korporacyjnych sposobów komunikacji- pomoc, jaką od nas otrzymasz przy wyborze mebli, nie będzie zautmatyzowana. Porozmawiasz za to z członkiem naszego zespołu, który z pasją i zaangażowaniem opowie o nurtujących Cię zagadnieniach.

2. Oferujemy meble w niemalże każdy stylu!

W naszym sklepie odnajdą się zarówno miłośnicy stylu klasycznego, ceniący sobie, ponadczasowy desgin oraz miłośnicy innowacji, kochający nieszablonowe formy. Oferujemy meble w stylu prowansalskim, rustykalnym, industrialnym i klasycznym. Jedyną zagwozdką będzie sam wybór!

3. Posiadamy spersonalizowaną ofertę stołów i krzeseł!

Posiadamy jedną z najbardziej zindywidualizowanych ofert stołów na wymiar, z której jesteśmy niesamowicie dumni. Oferujemy dowolność w wyborze kształtu , wymiaru oraz rodzaju blatu czy tez nóg. Wykonujemy stoły z blatem z laminatu, forniru oraz drewnianych lameli. Udostępniamy szeroki wybór dekorów oraz kolorów drewna. Dużym atutem jest również możliwość wyboru kształtu nóg- od prostych, po toczone, do nóg metalowych o futurystycznym kształcie. Podobnie jest w przypadku krzeseł- jako nasz klient, masz całkowitą dowolność w wyborze koloru drewna oraz tkaniny.

4. Ułatwiamy wybór, wysyłając darmowe próbki tkanin oraz drewna!

Chcemy abyś był maksymalnie zadowolony z zakupów. Wysyłamy 5 darmowych próbek tkanin oraz 3 z wybarwieniem drewna, dzięki czemu będziesz mieć pewność że dobrane kolory będą pasować idealnie!

4. Dostarczamy meble w całym kraju oraz poza jego granicami!

Stoły, krzesła oraz meble wielkogabarytowe na terenie Polski , dostarczamy głównie własnym, bezpiecznym transportem. Dodatkowo współpracujemy z firmami transportowymi specjalizującymi się w dostawie mebli, dzięki czemu możliwa jest również wysyłka zamówienia poza polskie granice. Drobne przesyłki wysyłamy znanymi firmami kurierskimi, które zapewniają szybki czas realizacji.

5. Możesz obejrzeć nasze meble „na żywo”! Zapraszamy do naszej hali wystawowej!

Możesz dotknąć, obejrzeć i przetestować nasze meble w hali wystawowej w Wieruszowie, gdzie nasi eksperci udzielą wszelkich porad dotyczących produktów. By obejrzeć wystawę i skorzystać z naszych porad zadzwoń i umów się na wizytę.

 

Współpraca B2B

Jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój, więc stale poszerzamy ofertę naszego sklepu. Jesteśmy otwarci na nowe współprace biznesowe. Jeśli jesteś producentem mebli możesz zostać naszym partnerem. Ofertę możesz wysłać na adres: biuro@solidfurnture.pl lub skontaktować się pod nr tel. 533 232 461 lub 601 474 153.

Współpraca z projektantami wnętrz

Dzięki naszej spersonalizowanej ofercie stołów i krzeseł współpracujemy z projektantami i architektami wnętrz. Dowolny dobór kolorów i materiałów sprawia, że możemy spełnić marzenia o spójnym i harmonijnym wnętrzu, odzwierciedlającym właściciela domu.