Informacja

Nowe produkty

Promocje

Toaletki do sypialni

Toaletka to urokliwy mebel do sypialni, który może okazać się bardzo funkcjonalny. Toaletki do sypialni występują w naszym sklepie w różnych stylach. Znajdziesz tu toaletki drewniane do sypialni jak i wykonane z laminatu w stylu loft lub glamour. Do toaletki niezbędne jest również wygodne krzesło. Dzięki naszej zindywidualizowanej ofercie możesz...

Toaletka to urokliwy mebel do sypialni, który może okazać się bardzo funkcjonalny. Toaletki do sypialni występują w naszym sklepie w różnych stylach. Znajdziesz tu toaletki drewniane do sypialni jak i wykonane z laminatu w stylu loft lub glamour. Do toaletki niezbędne jest również wygodne krzesło. Dzięki naszej zindywidualizowanej ofercie możesz dobrać kolor nóg oraz tkaniny i stworzyć kompozycję pasującą do Twojego wnętrza.

Więcej

Toaletki do sypialni Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • 649,00 zł W magazynie

    Prosta ława Lima to idealne dopełnienie nowoczesnego salonu. Nogi i blat ławy wykończony jest kolorem dąb ribbec, natomiast półka wykończona jest w białym połysku. Kolekcja mebli Lima wzbogacona jest również o oświetlenie LED.

    649,00 zł
    W magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji