Kaja

Kolekcję loft Kaja wyróżniają lamele na czarnym tle. Meble wykonane są z laminatu o dekorze dąb artisan. By nadać meblom industrialnego charakteru możesz zakupić bryły z dodatkowymi czarnymi, metalowymi nóżkami w kształcie płóz. Witryny mogą posiadać oświetlone półki, co doda im wyrazistości. Meble Kaja to imponujący zestaw mebli do salonu i syp...

Kolekcję loft Kaja wyróżniają lamele na czarnym tle. Meble wykonane są z laminatu o dekorze dąb artisan. By nadać meblom industrialnego charakteru możesz zakupić bryły z dodatkowymi czarnymi, metalowymi nóżkami w kształcie płóz. Witryny mogą posiadać oświetlone półki, co doda im wyrazistości. Meble Kaja to imponujący zestaw mebli do salonu i sypialni. W skład kolekcji wchodzą komody, witryny, stół, ławy, szafki rtv. W systemie występują również meble narożne oraz duże szafy przesuwne. Meble Kaja mogą ozdobić również przedpokój, dzięki czemu cały dom może zyskać spójny i harmonijny wygląd.

Więcej

Kaja Jest 16 produktów.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
 • 1 268,00 zł W magazynie

  Szafa do pokoju, dwudrzwiowa Kaja to świetny wybór do niewielkiego pomieszczenia. Sprawdzi się zarówno w pokoju dziennym jak i pokoju nastolatka. Efektowne połączenie listew z czarną płytą przyciąga wzrok i sprawia, że szafa staje się eleganckim punktem aranżacji. Dodatkowo szafa posiada zawiasy cichy domyk oraz opcje metalowych nóżek.

  1 268,00 zł
  W magazynie
 • 1 557,00 zł W magazynie

  Witryna do salonu Kaja zachwyca połączeniem industrialnego design'u z cieppłym dekorem w formie listew.  Efektowne połączenie lameli z czarną płytą przyciąga wzrok i sprawia, że witryna staje się eleganckim punktem aranżacji. Dodatkowo witryna posiada zawiasy cichy domyk oraz opcje metalowych nóżek.

  1 557,00 zł
  W magazynie
 • 1 287,00 zł W magazynie

  Mała witryna do salonu Kaja zachwyca połączeniem industrialnego design'u z cieppłym dekorem w formie listew.  Efektowne połączenie lameli z czarną płytą przyciąga wzrok i sprawia, że witryna staje się eleganckim punktem aranżacji. Dodatkowo witryna posiada zawiasy cichy domyk oraz opcje metalowych nóżek.

  1 287,00 zł
  W magazynie
 • 1 059,00 zł W magazynie

  Komoda Kaja wyróżnia się nowoczesnym designem- jeden z frontów został ozdobiony czarną płytą i listwami, co nadaje mu bardziej industrialny charakter. Komoda posiada 4 szuflady z okrągłym, stylowym uchwytem. Dodatkowo komoda może posiadać metalowe nóżki.

  1 059,00 zł
  W magazynie
 • 1 088,00 zł W magazynie

  Mała komoda Kaja 5 wyróżnia się nowoczesnym designem- jeden z frontów został ozdobiony czarną płytą i listwami, co nadaje mu bardziej industrialny charakter. Komoda posiada 4 szuflady z okrągłym, stylowym uchwytem. Dodatkowo komoda może posiadać metalowe nóżki.

  1 088,00 zł
  W magazynie
 • 709,00 zł W magazynie

  Duża szafka rtv Kaja 6 wyróżnia się nowoczesnym designem- jeden z frontów został ozdobiony czarną płytą i listwami, co nadaje mu bardziej industrialny charakter. Komoda posiada 2 szuflady z okrągłym, stylowym uchwytem. Dodatkowo komoda może posiadać metalowe nóżki.

  709,00 zł
  W magazynie
 • 708,00 zł W magazynie

  Szafka rtv Kaja 7 wyróżnia się nowoczesnym designem- jeden z frontów został ozdobiony czarną płytą i listwami, co nadaje mu bardziej industrialny charakter. Komoda posiada 1 szufladę z okrągłym, stylowym uchwytem. Dodatkowo komoda może posiadać metalowe nóżki.

  708,00 zł
  W magazynie
 • 708,00 zł W magazynie

  Nowoczesna ława Kaja wyróżnia się ciekawym designem- ława posiada z przodu zamykany front z ozdobnymi lamelami, a z tyłu półkę, która umożliwi Ci przechowywania czasopism oraz pilotów. Ława wykonana z płyty laminowanej w dekorze dąb artisan, który przypomina drewno. Dodatkowo ława jest łatwa do utrzymania w czystości.

  708,00 zł
  W magazynie
 • 479,00 zł W magazynie

  Ława loftowa Kaja wyróżnia się ciekawym designem- ława posiada z przodu zamykany front z ozdobnymi lamelami, a z tyłu półkę, która umożliwi Ci przechowywania czasopism oraz pilotów. Ława wykonana z płyty laminowanej w dekorze dąb artisan, który przypomina drewno. Ława na nóżkach Kaja to świetne rozwiązanie do loftowego salonu.

  479,00 zł
  W magazynie
 • 179,00 zł W magazynie

  Półka wisząca Kaja wyróżnia się połączeniem czarnej płyty i pyty dąb artisan, przypominającej drewno. Dzięki temu półka pasuje do stylu minimalistycznego, nowoczesnego oraz industrialnego.

  179,00 zł
  W magazynie
 • 409,00 zł W magazynie

  Panel ścienny Kaja wyróżnia się połączeniem czarnej płyty i pyty dąb artisan, przypominającej drewno. Dzięki temu pasuje do stylu minimalistycznego, nowoczesnego oraz industrialnego.

  409,00 zł
  W magazynie
 • 409,00 zł W magazynie

  Panel ścienny Kaja wyróżnia się połączeniem czarnej płyty i pyty dąb artisan, przypominającej drewno. Dzięki temu pasuje do stylu minimalistycznego, nowoczesnego oraz industrialnego.

  409,00 zł
  W magazynie
 • 5 530,00 zł W magazynie

  Meble loftowe Kaja do salonu wyróżniają się efektywnym połączeniem lamel i czarnej płyty. Całość, mimo nowoczesnego charakteru, zachowuje przytulny klimat.

  5 530,00 zł
  W magazynie
 • 1 119,00 zł W magazynie

  Garderoba loft Kaja to praktyczny i nowoczesny mebel do przedpokoju. Garderoba posiada ozdobne lamele, które dodadzą wnętrzu szyku. Ciepłe wybarwienie dąb aritsan wprowadza do wnętrza przytulny klimat.

  1 119,00 zł
  W magazynie
 • 889,00 zł W magazynie

  Duża komoda narożna loftowa Kaja to świetny mebel do małego pokoju dziennego lub sypialni. Dzięki możliwości ustawienia jej w rogu oszczędzasz przestrzeń. Fronty komody narożnej ozdobione są pionowymi lamelami oraz czarnymi wstawkami z mdf. Model Kaja możesz zakupić na metalowych nóżkach lub bez, przez co pasuje do stylu loftowego, minimalistycznego i...

  889,00 zł
  W magazynie
 • 1 469,00 zł W magazynie

  Nowoczesny stól loftowy Kaja występuje dwóch rozmiarach 120x80 i 160x90. Stół Kaja to jeden z elementów kolekcji Kaja. 

  1 469,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów