Senesi Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
 • 899,00 zł Szybka dostawa

  Elegancka witryna Senesi zachwyca prostotą formy i stylowymi zdobieniami. Podświetlana sosnowa deska dodaje meblu wyrazistości. Wąska witryna pozwoli Ci na wyeksponowanie porcelanowej zastawy czy kryształowych przedmiotów. By mebel stał się bardziej nowoczesny możesz skorzystać z dodatkowo oświetlenia półek.

  899,00 zł
  Szybka dostawa
 • 1 149,00 zł Szybka dostawa

  Niska witryna Senesi S3  to funkcjonalny mebel, łączący w sobie komodę, regał i witrynę. Dzięki temu możesz przechowywać w niej bardzo różne przedmioty. Podświetlana sosnowa deska dodaje meblu wyrazistości. By mebel stał się bardziej nowoczesny możesz skorzystać z dodatkowo oświetlenia półek.

  1 149,00 zł
  Szybka dostawa
 • 1 099,00 zł Szybka dostawa

  Duża komoda Senesi to kwintesencja funkcjonalności. Komodą posiada 3 szuflady z cichym domykiem oraz półki. Dzięki temu przechowasz w niej wiele części garderoby. Komoda w kolorze orzech nada Twojemu wnętrzu przytulnego charakteru. Całość dopełniają czarne, małe uchwyty.

  1 099,00 zł
  Szybka dostawa
 • 999,00 zł W magazynie

  Szafa z drzwiami Senesi to kwintesencja funkcjonalności. Szafa posiada 2 szuflady z cichym domykiem, 6 półek oraz drążek. Dzięki temu przechowasz w niej wiele części garderoby. Szafa w kolorze orzech nada Twojemu wnętrzu przytulnego charakteru. Całość dopełniają czarne, małe uchwyty.

  999,00 zł
  W magazynie
 • 1 029,00 zł Szybka dostawa

  Mała komoda Senesi to kwintesencja funkcjonalności. Komodą posiada 3 szuflady z cichym domykiem oraz półki. Dzięki temu przechowasz w niej różne części garderoby, przy czym zaoszczędzisz miejsce. Komoda w kolorze orzech nada Twojemu wnętrzu przytulnego charakteru. Całość dopełniają czarne, małe uchwyty.

  1 029,00 zł
  Szybka dostawa
 • 949,00 zł Szybka dostawa

  Wysoka komoda Senesi to kwintesencja funkcjonalności. Komodą posiada szufladę z cichym domykiem oraz drziwczki. Dzięki temu przechowasz w niej różne części garderoby, przy czym zaoszczędzisz miejsce. Komoda w kolorze orzech nada Twojemu wnętrzu przytulnego charakteru. Całość dopełniają czarne, małe uchwyty.

  949,00 zł
  Szybka dostawa
 • 869,00 zł Szybka dostawa

  Duża szafka RTV Senesi S7 posiada wnękę na dekor lub sprzęt muzyczny. Pod nią znajduje się pojemna szuflada z cichym domykiem. Do tego po bokach znajdują się drzwiczki. Szafkę RTV zdobi dekoracyjna czarna deska sosnowa, która pod wpływem oświetlenia mieni się na złoto.

  869,00 zł
  Szybka dostawa
 • 249,00 zł Szybka dostawa

  Ława z półką Senesi S8 to mebel, który zmieści się w każdym salonie. Małe rozmiary pozwolą Ci na umieszczenie ławy w nawet bardzo małym pomieszczeniu. Obecność półki sprawia, że ława jest jeszcze bardziej użyteczna.

  249,00 zł
  Szybka dostawa
 • 169,00 zł Szybka dostawa

  Prosta półka Senesi  S9 to dopełnienie kolekcji mebli Sisi. Ciepły, orzechowy odcień nada wnętrzu przytulnego charakteru. Półka może okazać się świetnym dodatkiem, jeśli lubisz eksponować książki oraz różne przedmioty.

  169,00 zł
  Szybka dostawa
 • 269,00 zł Szybka dostawa

  Lustro Senesi S10 ozdobione jest czarną deską sosnową,  która podsiada dekoracyjny wzór. Lustro doda Twemu wnętrzu elegancji i szyku oraz stanie się świetnym dodatkiem.

  269,00 zł
  Szybka dostawa
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów