Ławostół kolumna Magnus 12

Nowy produkt

Ławostół kolumna Magnus to wysokiej jakości mebel w stylu industrialnym. Drewniany nowoczesny ławostół ma możliwość regulacji wysokości oraz długości, co jest niewątpliwą zaletą w małych pomieszczeniach. Meble Magnus zostały wykonane z litego drewna dębowego oraz płyty w naturalnej okleinie dębowej, wykończonych olejem w kolorze orzech ciemny lub jasny dąb.

Więcej szczegółów

60 Przedmioty

Produkt na zamówienie

3 240,00 zł brutto

601 474 153

Więcej informacji

Meble loft drewniane Magnus - cechy

  • Fronty mebli Magnus wykonane są z litego drewna dębowego. Nowoczesne fronty powstały w wyniku połączenia drewnianych lameli z czarną płytą MDF. Dodaje to meblom Magnus industrialnego, tajemniczego charakteru.
  • Korpusy wykonane zostały przy użyciu płyty meblowej wykończonej naturalną okleiną dębową.
  • Kolekcja mebli Magnus to odpowiedź na potrzeby osób, ceniących sobie piękno naturalnego drewna- na frontach widoczne są sęki, wyraźne są również słoje.
  • Meble Magnus to drewniane meble olejowane. Olejowanie jest najbardziej ekologicznym sposobem zabezpieczenia drewna. Dostępne kolory to olej orzech ciemny oraz olej jasny dąb.
  • W skład kolekcji wchodzą komody, witryny stojące oraz wiszące, stoły oraz ławy.
  • Kolekcja mebli Magnus to wysokiej jakości drewniane olejowane meble loft. Idealne jeśli chcesz urządzić wnętrze w stylu industrialnym.
  • Oświetlenie LED- za dopłatą.
  • Meble są złożone- nie wymagają montażu.
  • Polska produkcja!
Materiał

lite drewno(lamele)/płyta fornirowana

Długoość (cm) 120-200
Wysokość (cm) 56-75
Szerokość (cm) 75

Drewno to materiał naturalny, dlatego każdy mebel będzie posiadał swój niepowtarzalny charakter. Każdy kawałek drewna z tego samego drzewa różni się ułożeniem słojów, sęków od pozostałych, inaczej też przez to przyjmuje kolor- dzięki temu mebel posiada swój własny indywidualny wygląd. Obecne w drewnie sęki, ubytki, wgłębienia i przebarwienia zostały wykorzystane by podkreślić zwrot ku naturze i są celem zamierzonym. Kolekcja mebli Magnus jest kierowana dla osób, które doceniają naturę i zachwycają się nieregularną strukturą drewna.

Dostawa, wniesienie, czas realizacji

bezpieczna.jpg

Bezpieczne płatności

gwarancja 100% bezpieczeństwa zakupów

czytaj więcej >

Dostawa 

dostawa na terenie całego kraju

czytaj więcej >

Wnoszenie mebli

pomoc przy wnoszeniu mebli za opłatą

czytaj więcej >

Produkty powiązane

13 innych produktów w tej samej kategorii: