Malmo Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
 • 920,00 zł W magazynie

  Biurko loftowe Malmo w zestawie z szafką z szufladami na kółkach pozwoli Ci na stworzenie nowoczesnej aranżacji pokoju młodzieżowego lub biura. Blat w kolorze dąb artisan nadaje meblu przytulny charakter, a czarne nogi dodają nowoczesności.

  920,00 zł
  W magazynie
 • 530,00 zł W magazynie

  Biurko loftowe Malmo pozwoli Ci na stworzenie nowoczesnej aranżacji pokoju młodzieżowego lub biura. Blat w kolorze dąb artisan nadaje meblu przytulny charakter, a metalowe nogi dodają nowoczesności. Biurko możesz połączyć z szafką na kółkach Malmo i regałem Kama.

  530,00 zł
  W magazynie
 • 940,00 zł W magazynie

  Biurko loftowe Malmo w zestawie z komodą pozwoli Ci na stworzenie nowoczesnej aranżacji pokoju młodzieżowego lub biura. Blat w kolorze dąb artisan nadaje meblu przytulny charakter, a metalowe nogi dodają nowoczesności.

  940,00 zł
  W magazynie
 • 429,00 zł W magazynie

  Szafka na kółkach Ina to praktyczny mebel do biura. W połączeniu z biurkiem Ina może stać się funkcjonalnym i nowoczesnym zestawem. Szafka posiada 3 szuflady, w których możesz przechować różne przedmioty.

  429,00 zł
  W magazynie
 • 940,00 zł W magazynie

  Nowoczesne biurko Ina w zestawie z komodą pozwoli Ci na stworzenie nowoczesnej aranżacji pokoju młodzieżowego lub biura. Blat w kolorze białym w połączeniu z nogami w kolorze artisan tworzy nowoczesną, świeżą kompozycję.

  940,00 zł
  W magazynie
 • 920,00 zł W magazynie

  Biurko z nogami trapez Ina w zestawie z szafką z szufladami na kółkach pozwoli Ci na stworzenie nowoczesnej aranżacji pokoju młodzieżowego lub biura. Blat w kolorze białym dodaje meblu nowoczesnego charakter, a nogi w kolorze artisan sprawiają, że mebel staje się bardziej przytulny.

  920,00 zł
  W magazynie
 • 429,00 zł W magazynie

  Szafka na kółkach Malmo to praktyczny mebel do biura. W połączeniu z biurkiem Malmo może stać się funkcjonalnym i nowoczesnym zestawem. Szafka posiada 3 szuflady, w których możesz przechować różne przedmioty.

  429,00 zł
  W magazynie
 • 1 279,00 zł W magazynie

  Duży nowoczesny regał do biura Kama to niezwykle praktyczny i atrakcyjny mebel. Korpus wykonany w kolorze białym dodaje nowoczesności oraz świetnie komponuje się z frontami w kolorze dąb artisan, przypominającymi drewno. W regale możesz umieścić książki, ozdobne przedmioty lub dokumenty.

  1 279,00 zł
  W magazynie
 • 799,00 zł W magazynie

  Mały nowoczesny regał do biura Kama to niezwykle praktyczny i atrakcyjny mebel. Korpus wykonany w kolorze białym dodaje nowoczesności oraz świetnie komponuje się z frontami w kolorze dąb artisan, przypominającymi drewno. W regale możesz umieścić książki, ozdobne przedmioty lub dokumenty.

  799,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów