Luiza

Kolekcja mebli Luiza do przedpokoju to prosty system meblowy, który możesz dowolnie łączyć. W skład kolekcji wchodzą szafa słupek, panele z wieszakami oraz niska komoda. Meble wykonane są z płyty laminowanej w kolorach białym oraz sonoma. Jasne meble rozświetlą i optycznie powiększą pomieszczenie. Uchwyty w kolorze srebrnym, sprawiają, że mebel ...

Kolekcja mebli Luiza do przedpokoju to prosty system meblowy, który możesz dowolnie łączyć. W skład kolekcji wchodzą szafa słupek, panele z wieszakami oraz niska komoda. Meble wykonane są z płyty laminowanej w kolorach białym oraz sonoma. Jasne meble rozświetlą i optycznie powiększą pomieszczenie. Uchwyty w kolorze srebrnym, sprawiają, że mebel staje się jeszcze bardziej uniwersalny.

Więcej

Luiza Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • 1 130,00 zł W magazynie

  Garderoba Luiza to klasyczne połączenie szafki na buty, wieszaka oraz szafy z lustrem. Garderoba doskonale sprawdzi się w niewielkim przedpokoju, gdzie będzie pełnić rolę wizytówki całego mieszkania. Termin realizacji 1-3 tyg.

  1 130,00 zł
  W magazynie
 • 347,00 zł W magazynie

  Elementy garderoby Luiza to klasyczne połączenie szafki na buty, wieszaka oraz szafy z lustrem. Garderoba doskonale sprawdzi się w niewielkim przedpokoju, gdzie będzie pełnić rolę wizytówki całego mieszkania. Szafka na buty Luiza sprawdzi się również jako samodzielny mebel.  Szafka na buty wysokość 50 cm szerokość 92 cm głębokość 40 cm .

  347,00 zł
  W magazynie
 • 547,00 zł W magazynie

  Elementy garderoby Luiza to klasyczne połączenie szafki na buty, wieszaka oraz szafy z lustrem. Garderoba doskonale sprawdzi się w niewielkim przedpokoju, gdzie będzie pełnić rolę wizytówki całego mieszkania. Szafa Luiza sprawdzi się również jako samodzielny mebel.  Szafka na buty wysokość 193 cm szerokość 48 cm głębokość 40 cm .

  547,00 zł
  W magazynie
 • 260,00 zł W magazynie

  Elementy garderoby Luiza to klasyczne połączenie szafki na buty, wieszaka oraz szafy z lustrem. Garderoba doskonale sprawdzi się w niewielkim przedpokoju, gdzie będzie pełnić rolę wizytówki całego mieszkania. Szafa Luiza sprawdzi się również jako samodzielny mebel.  Panel z wieszakami wysokość 102 cm szerokość 80 cm .

  260,00 zł
  W magazynie
 • 1 156,00 zł W magazynie

  Garderoba Luiza to klasyczne połączenie szafki na buty, wieszaka oraz szafy z lustrem. Garderoba doskonale sprawdzi się w niewielkim przedpokoju, gdzie będzie pełnić rolę wizytówki całego mieszkania.

  1 156,00 zł
  W magazynie
 • 262,00 zł W magazynie

  Elementy garderoby Luiza to klasyczne połączenie szafki na buty, wieszaka oraz szafy z lustrem. Garderoba doskonale sprawdzi się w niewielkim przedpokoju, gdzie będzie pełnić rolę wizytówki całego mieszkania. Szafa Luiza sprawdzi się również jako samodzielny mebel.  Panel z wieszakami L04 wysokość 30 cm szerokość 92 cm  20 cm x 92 cm .

  262,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów