Krzesła skandynawskie

Krzesła skandynawskie to najczęściej krzesła drewniane w jasnych kolorach oraz krzesła tapicerowane na skośnych nóżkach. Meble w stylu skandynawskim wyróżnia się jasnymi barwami oraz prostą formą. Do wnętrz w tym stylu pasują każde drewniane krzesła w jasnych barwach- bieli, szarościach lub w kolorze naturalnego drewna. W ofercie Solid Furniture...

Krzesła skandynawskie to najczęściej krzesła drewniane w jasnych kolorach oraz krzesła tapicerowane na skośnych nóżkach. Meble w stylu skandynawskim wyróżnia się jasnymi barwami oraz prostą formą. Do wnętrz w tym stylu pasują każde drewniane krzesła w jasnych barwach- bieli, szarościach lub w kolorze naturalnego drewna. W ofercie Solid Furniture posiadamy wiele modeli krzeseł. Każde z nich możemy wykonać w kolorze białym, bielonym lub w kolorze jasnego dębu, by pasowały do mebli w Twoim domu. Krzesła skandynawskie na zamówienie to świetne rozwiązanie, jeśli jesteś osobą wymagającą i chcesz doskonale dopasować do siebie elementy aranżacji.

Krzesła skandynawskie drewniane  – jak dobrać kolor drewna?

W sklepie z krzesłami Solid Furniture stawiamy na wysokie zadowolenie klienta. Wysyłamy darmowe próbki bejc, byś mógł z łatwością dobrać kolor meble w swoim domu. Wykonujemy meble również pod próbkę, jeśli ją do nas wyślesz. Najbardziej uniwersalnym kolorem jest biały. Używamy w tym celu lakier poliuretanowy, który po wyschnięciu jest nieprzezroczysty i tworzy gładką powierzchnię, odporną na uszkodzenia. Krzesła skandynawskie białe rozświetlają pomieszczenie. Innym popularnym odcieniem drewna jest kolor jasny dąb, które dodaje wnętrzu naturalności i ciepła.

Krzesła skandynawskie tapicerowane – jak dobrać tkaninę?

Propozycje tkanin na krzesła tapicerowane znajdziesz w zakładce „wzorniki”. Najczęściej wybieranymi tkaninami na krzesła tapicerowane są welwety i welury. Posiadają one specjalną hydrofobową powłokę, która nie wchłania płynów. Rozlana ciecz formuje się w krople i dzięki temu pozbycie się jej jest bardzo proste. Nowoczesne tkaniny posiadają również szereg innych właściwości np. petfriendly (odporne na zwierzęta), virus protect (hamujące namnażanie się drobnoustrojów). Do wnętrz w stylu scandi pasują w szczególności krzesła skandynawskie szare.

Więcej

Krzesła skandynawskie Jest 24 produktów.

Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów