Mieszko

Kolekcja stylowych mebli Mieszko to elegancka, klasyczna propozycja do salonu i sypialni. Meble z serii Mieszko wykończone są fornirem dębowym. Bryły charakteryzują się ozdobnym frezowaniem, zaokrąglonymi blatami oraz nóżkami. Szyku dodają gałki z ornamentami w kolorze starego złota. Jeżeli chcesz by Twoje wnętrze zachwycało tradycyjną elegancją...

Kolekcja stylowych mebli Mieszko to elegancka, klasyczna propozycja do salonu i sypialni. Meble z serii Mieszko wykończone są fornirem dębowym. Bryły charakteryzują się ozdobnym frezowaniem, zaokrąglonymi blatami oraz nóżkami. Szyku dodają gałki z ornamentami w kolorze starego złota. Jeżeli chcesz by Twoje wnętrze zachwycało tradycyjną elegancją to meble Mieszko celująco spełnią to zadanie.

Stylowe meble Mieszko do salonu - ponadczasowa aranżacja wnętrza!

Stylowe komody i witryny Mieszko pozwolą Ci na stworzenie przytulnej i spójnej aranżacji salonu w stylu klasycznym. Dzięki naturalnym materiałom oraz ciepłym barwą zaaranżujesz ponadczasowe wnętrze. Styl klasyczny nigdy nie wychodzi z mody. Co więcej stanowi o wysokiej elegancji posiadacza. Meble Mieszko ozdobione są kunsztownym frezowaniem, co czyni je jeszcze bardziej wyjątkowymi. Meble z linii Mieszko możesz również połączyć ze stylem angielskim, tworząc wnętrze na pograniczu tradycji i nowoczesności.

Klasyczne meble Mieszko - do salonu czy sypialni?

Meble Mieszko to nie tylko meble do salonu, ale również do sypialni. Ogrom brył sprawia, że możesz dowolnie umeblować salon, sypialnie lub pokój. W ofercie występują również stylowe toaletki oraz biurka. Razem z kolekcją Mieszko możesz stworzyć również domową blbioteczkę- pomogą Ci w tym stylowe regały.

Salon dopełnią również stylowe krzesła. W ofercie solidfurniture.pl krzesła stylowe dostępne są w dowolnym wybarwieniu oraz tkaninie, przez co z łatwością dopasujesz je do mebli z kolekcji Mieszko!

Więcej

Mieszko W tej kategorii nie ma produktów.